LXI - VTI Instruments, Przyrzady modulowe VXI, LXI, VME bus - Specjalistyczne Testery, Przyrządy i Systemy Pomiarowe

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

LXI - VTI Instruments, Przyrzady modulowe VXI, LXI, VME bus

LXI, PXI, VXI, VME... > Systemy modułowe
W 2005 r. VTI współtworzyło LXI, standard branżowy dla oprzyrządowania testowego opartego na sieci Ethernet, a także jest liderem w dziedzinie rozwiązań do przełączania otwartych platform. LXI oznacza LAN eXtension for Instrumentation. Rozciąga się na tradycyjnej sieci LAN, dodając wymagania interoperacyjności instrumentu, opcje synchronizacji i synchronizacji oraz zwiększoną wydajność, co czyni ją idealną platformą do instrumentacji.
Instrumenty i sprzęt LXI
Przyrządy LXI obejmują moduły LXI, które podłącza się do obudowy do samodzielnych urządzeń, które mają dedykowane połączenia LXI i sprzętowe magistrale spustowe. Przyrządy te można skonfigurować tak, aby mierzyły wiele typów zmiennych do precyzyjnych wartości. Niektóre z tych instrumentów zawierają również 6,5-cyfrowe multimetry cyfrowe oraz programowalne przez użytkownika cyfrowe obwody alarmowe.
Oprogramowanie LXI
Nasz pakiet oprogramowania "pod klucz" EXLab obsługuje nasze przyrządy LXI i zapewnia intuicyjny interfejs graficzny, za pomocą którego można szybko i skutecznie konfigurować je oraz zapisywać dane w otwartych formatach.
  • Szybkość, prostota, zasięg na całym świecie, niskie koszty wdrożenia i ciągły rozwój Ethernetu bez zaniedbań wstecznej kompatybilności pozwalają stawiać opór problemom przestarzałości, kosztów i kompatybilności, które nękają inne rodzaje interfejsów.
  • Oparcie protokołu LAN Extension Instrumentation na powszechnie znanym i szeroko obsługiwanym protokole sieciowym umożliwia lokalizowanie instrumentów w różnych obszarach geograficznych. Jest to przydatne do zdalnego monitorowania lub aplikacji, które wymagają wykonywania wielu pomiarów w różnych obszarach geograficznych.
  • Aparaty zgodne z LXI umożliwiają szybką i łatwą konfigurację dzięki intuicyjnym interfejsom sieciowym. Główną zaletą tego podejścia jest to, że włączenie interfejsów internetowych do instrumentów LXI umożliwia inżynierom i technikom konfigurację ich bez specjalnego oprogramowania lub ograniczeń platformy.
  • Uproszczone programowanie i większe wykorzystanie oprogramowania LXI za pośrednictwem sterowników IVI skraca czas pracy, obniża koszty oprogramowania i zwiększa łatwość konserwacji. Poświęć więcej czasu na testowanie, a nie na rozwiązywanie problemów, konfigurowanie i konserwację sprzętu.
  • Rozproszona architektura płyty montażowej poprzez implementację sprzętowej magistrali wyzwalacza skutkuje wysoce deterministyczną wydajnością bez obciążania podwozia. Brak obowiązkowych podwozi ułatwia projekty o niższych kosztach, które obejmują większą elastyczność niż te wymagające podwozia dla każdego zestawu wskaźników.
  • Instrumenty LXI są prawie nieskończenie skalowalne. Systemy testowe mogą składać się z kilku instrumentów do setek instrumentów. Działają na różnych platformach.
  • Inżynierowie i technicy mogą z łatwością tworzyć systemy hybrydowe z urządzeniami PXIe, LXI, GPIB i VXI. Można to osiągnąć za pomocą urządzeń mostkowych, takich jak interfejsy VTI EMX2500 LXI-PXIe i EX2500A LXI-VXI.
  • Tryby wyzwalania oparte na sieci LAN umożliwiają lepszą wydajność systemu i obsługę zdarzeń.
  • Synchronizacja lokalnych i zdalnych przyrządów za pomocą protokołu dokładności czasu IEEE-1588 umożliwia precyzyjne oznaczanie czasu danych i precyzyjną koordynację działania przyrządu.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego