Oprogramowanie - Specjalistyczne Testery, Przyrządy i Systemy Pomiarowe

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Oprogramowanie

TELEWIZJA > TELECAST
Oprogramowanie do Smart-Telecastera od Soliton Systems

STC HD View
Szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie do dekodowania
ZAO Kontroler
Monitoruj i kontroluj Smart-telecaster ZAO z telefonem iPhone lub Android
STC dla ML CAM
Wysokiej jakości transmisja wideo na żywo za pośrednictwem aplikacji na iPhone'a
Smart-Telecaster GPS+
Zarządza jednocześnie do 12 strumieni wideo

STC HD View

Oprogramowanie STC HD View to oprogramowanie dekodujące, które umożliwia operatorom wyświetlanie do 4 przychodzących strumieni wideo H.265 przez Internet i dekoduje strumienie z powrotem do oryginalnego formatu SDI. Znajdujące się w stacji odbiorczej oprogramowanie STC HD View może także rejestrować przychodzące strumienie jako pliki lokalne, które później można przechowywać, przeglądać i dekodować.ZAO Kontroler

ZAO Controller to nasza darmowa i łatwa w użyciu aplikacja do Smart-Telecaster ZAO. Aplikacja może być używana zarówno na telefony iPhone, jak i telefony z systemem Android i ułatwia monitorowanie i sterowanie Smart-Telecaster ZAO.
Nowa aplikacja Full HD na system Android może być wykorzystana w szybko zmieniających się sytuacjach i może być transmitowana na żywo na platformy VMS, takie jak Milestone.


STC dla ML CAM

STC dla ML CAM, czyli aplikacja na iPhone'a, transmituje wysokiej jakości wideo na żywo z kamery wideo iPhone'a za pośrednictwem sieci komórkowej 3G, 4G lub Wi-Fi. To sprawia, że ​​STC dla ML CAM jest idealnym narzędziem do transmisji dla reporterów, personelu konserwacyjnego i personelu ratunkowego. Mogą z łatwością przesyłać wysokiej jakości aktualizacje statusu na żywo z dowolnego miejsca. Poprzez łączenie kilku połączeń komórkowych w jednym smartfonie STC dla ML CAM zapewnia także bardzo szybki komórkowy łącznik wysyłający, powodujący bardzo małe opóźnienie. Ta aplikacja jest OB-VAN w kieszeni.


Smart-Telecaster GPS+

Smart-Telecaster GPS + to rozwiązanie do sterowania salą wideo w czasie rzeczywistym, przetwarzania strumieni wideo i audio na żywo, dodawania informacji GPS i nakładania ich na mapie w pokoju kontrolnym. Smart-Telecaster GPS + przetwarza do 12 kanałów wideo na żywo, jednocześnie pomagając operatorom pokojów kontrolnych w szybkiej analizie zmieniających się sytuacji i reagując szybko i skutecznie.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego