Telecaster ZAO - Specjalistyczne Testery, Przyrządy i Systemy Pomiarowe

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Telecaster ZAO

TELEWIZJA > TELECAST
Smart-Telecaster ZAO
NADZÓR MOBILNY - SZYFROWANY H.265 TRANSMISJA VIDEO
Smart-telecaster ZAO, używany przez wiele globalnych organów ścigania i pracowników bezpieczeństwa publicznego, umożliwia bezpieczną transmisję wideo na żywo z odległej lokalizacji, drona lub przeniesienie pojazdu z powrotem do centrum dowodzenia i kontroli.
Dane techniczne
Kodowanie Wideo:H.265/HEVC Main profile, Lv 1-4
Sieci:3G, LTE, WiMAX, Inmarsat BGAN, Ethernet, itd.
Zwielokrotnione łącze:Do 7 kanałów
Korekcja błędów: ARQ, Sortowanie pakietów
Protokoły transportowe:UDP/IP (RASCOW)
Kodowanie:AES 256bit
Uwierzytelnianie:Passcode
Interfejs wideo: HD-SDI oraz HDMI (1080i/720p)
Szybkość transmisji: 200Kbps ~ 10Mbps
Kodek Audio:Vorbis
Zakres częstotliwości Audio:Max 48kHz Stereo / Mono
Wymiary:123mm x 160mm x 46mm
Waga:Około 900g (bez baterii)
Akcesoria:Plecak do transportu, płytka do mocowania kamery (opcja)
Easy to carry
Zao - live streaming
NOWOŚĆ
Dwa nowe systemy dekodowania chmury

Pierwszym z nich jest system zgodny ze standardem ONVIF o nazwie Media Gateway VMS +, który można wykorzystać do utworzenia strumienia IP H.265 w celu dostarczenia strumienia wideo na żywo do istniejącego systemu zarządzania obrazem (VMS). Może to być hostowane w chmurze lub lokalnie.

Jeśli interesuje Cię tania transmisja na żywo za pośrednictwem smartfonów, Soliton uruchamia również system Cloud View. Wykorzystywany przede wszystkim w bezpiecznej aplikacji Android Solo Zao, Cloud View może wyświetlać i nagrywać do 12 kanałów jednocześnie na platformie dekodującej w centrum dowodzenia. Ponadto Cloud View może przekazywać strumienie na żywo na inne platformy mobilne, takie jak tablety, iPady i inne smartfony. Aplikacja na Androida może współpracować z kamerami termowizyjnymi i innymi aparatami fotograficznymi obsługiwanymi przez smartfony. Strumienie są w pełni zaszyfrowane ze smartfonu w terenie i stanowią wielką zaletę dla osób udzielających pierwszej pomocy, pracowników publicznych i personelu ochrony.

Soliton Cloud Video Switcher (CVS) - Przeznaczony dla firm produkcyjnych poziomu 2 i 3, takich jak transmisja na żywo, CVS to internetowy "przełącznik", który pozwala użytkownikom rozszyfrowywać wiele strumieni na żywo w chmurze, ale przełączać się między nimi, aby wysłać pojedynczy strumień do mediów społecznościowych lub do innego miejsca docelowego RTMP. Będzie zawierał efekty przejściowe oraz możliwość dodawania adnotacji tekstowych do strumienia wideo i działa nie tylko w Zao i Zao-S, ale także w innych standardowych źródłach H.264.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego